Hakkımızda |
9d2e3ff3-8bb4-4362-8a1a-e2e68b5c4aec

Hakkımızda

2010 Tarihinden itibaren aralıksız hizmet veren firmamız, İstanbul ve civar bölgelerinde ve İstanbul’un tüm ilçelerinde ev taşımacılığı yapmaktadır. Evden eve nakliyat hizmeti veren firmamız, köklü geleneklere bağlıdır. İş etiğini özümseyen ve müşterileri ile profesyonel bağlar kurarak en iyi çözümü sunmaya çalışmaktadır. Sahip olduğu filosu sayesinde, Eksper Nakliyat olarak Türkiye’nin en gelişmiş evden eve taşımacılık ağına sahibiz. Bu durum bizim gurur kaynağımız. Zira, müşteriye “Şu an müsait değiliz” demek istemediğimizden filomuzu çok sayıda araç ile genişlettik.

Misyonumuz

Misyonumuz, eksper Nakliyat olarak Türkiye’nin en büyük nakliyat firması olmak. Her yerde adı geçtiğinde, kendisinden saygın bir şekilde bahsedilmek ve iş ahlakından asla taviz vermediğinden takdir görmektir. Sadece evden eve taşıma yapılarak para kazanmak değil, aynı zamanda verilen hizmetten de takdir görmek en büyük misyonumuzdur. Firmamız bünyesinde, daha kaliteli hizmet vermek adına periyodik olarak, takım arkadaşlarımıza eğitimler vermekteyiz. Toplantılar düzenleyerek, firmamızı nasıl daha büyük ve mükemmel yapabileceğimizi tartışmaktayız. Bu da misyonumuzu yerine getirmemizde bize yardımcı olmaktadır.

Vizyonumuz

İleride Türkiye’nin en gözde nakliyat firması olmak en büyük amacımız. Bu amaç doğrultusunda çalışmaları sürdürmek ve Dünya’nın saygın şirketlerinden biri olarak Ülkemizi yurt dışında da temsil etmek isteriz. Yakın gelecekte İstanbul’dan tüm Türkiye’ye ve ardından başta Avrupa ve civar ülkeler olmak üzere birçok yerde ofis açarak daha kaliteli ve daha geniş hizmet vermek istiyoruz. Ardından Dünya’ nın hemen hemen tüm bölgelerinde ofisler açarak işimizi her yönlü büyütmek istiyoruz….

MUTLU MÜŞTERİLERİMİZ

Our Team

Know our team, engineers and architects behind our construction team. We are people that find passion in what we do.

Ivana Rastokiva

Architect

Know our team, engineers, architects behind our construction team. We are people that find passion in what we do.

Mathew Hipler

Structural Engineer

Know our team, engineers, architects behind our construction team. We are people that find passion in what we do.

Mike Thierry

Field Engineer

Know our team, engineers, architects behind our construction team. We are people that find passion in what we do.

Sayılarla EKSPER

Yıllardır sizlere profesyonel nakliye hizmeti vermenin haklı gururu ve sevincini yaşamaktayız.

0 +

Mutlu Müşteri

0 +

Tamamlanan Nakliye

0 +

İş Ağı

Sohbeti Başlat
Sana yardım edebilir miyim?
Merhaba! Sana yardım edebilir miyim?
Powered by